Firmamız 1979 yılında Pendik’te kurulmuştur. O yıllarda anahtarcılığın düşük standartlarda olması ve talep karşılamada yetersiz kalması sebebiyle bu bilgi eksikliğini tamamlamak için Avrupa Anahtarcılar Federasyonu’na başvuruldu. 1984 yılında Avrupa Anahtarcılar Federasyonu yetkilileri üyelik başvurumuzu onaylamak için iş yerimizi denetlemeye geldiler. İş standartlarımızı arttırmak amaçlı yurtdışı üye işyerlerine bilgi alışverişi için davet edildik. Anahtarcılığı geliştirmek adına yurtdışı seminer ve eğitimlere katıldık. Bir sene sonra yapılan incelemeler ve denetlemeler sonucunda 1985 yılında Avrupa Anahtarcılar Federasyonu üyeliğine kabul edildik ve Interkey unvanını aldık.

Bununla yetinmeyip Türkiye’de anahtarcılığı bir meslek haline getirmek için İstanbul bünyesinde dernek çalışmalarına başlandı. Anahtarcılığa gönül veren 12 kişi tarafından kendi imkanlarıyla Üsküdar’da 1992 yılında derneğin temeli atıldı. Bu görevi üstlenmiş olmanın gururu ve onurunu yarım asıra yakın yaşamaktayız.

1979’dan günümüze anahtarcılık mesleğini profesyonel anlamda yaşatmak için faaliyet göstermekteyiz. Geçmişten gelen bilgi birikimimizle günümüz teknolojisini birleştirerek çözümlerimizi bir üst sınıfa taşıyoruz. En iyi çözümü en güvenilir hizmet ile sunmayı hedefliyoruz.